Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 0.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

İlgili Alt Kategoriler

Blog Son Yazılar

12-05-2020 tarihinde eklendi.
Yeni bir araştırma, Intel'in Thunderbolt bağlantı noktasındaki bir güvenlik açığının bilgisayarları fiziksel saldırılara açık hale getirdiğini gösteriyor. Üstelik keşfedilen açık, yazılım güncellemesiyle de düzeltilemiyor.
03-05-2020 tarihinde eklendi.
2020 yılının Nisan ayı itibariyle en çok tercih edilen bilgisayar işletim sistemleri belli oldu. Windows 10 pazar payında düşüş yaşarken Apple’ın macOS işletim sistemi bu süreçten en kazançlı çıkan isim olarak göze çarpıyor. Bilgisayarları boşa elektrik tüketen makineler olmaktan çıkarıp kullanılabilir hale getirmek için bir işletim sistemine ihtiyacımız var. Pek çok firmanın geliştirdiği farklı işletim sistemleri, dünya çapında kullanıcıları çekmek için rekabet ediyor.
25-04-2020 tarihinde eklendi.
Facebook, sahibi olduğu mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ı geliştirmeye devam ediyor. Şirket, uygulamada bulunan 4 kişilik grup görüntülü / sesli sohbet sınırını 8’e çıkaracağını açıkladı.
11-04-2020 tarihinde eklendi.
Koronavirüs sebebi ile bir çok firmanın uzak bağlantı erişimi,ciddi risk oluşturmaktadır.Bunu fırsat olarak gören hackerler gerek direk bağlantı ,gerekse sahte mailler ile sistemleri ele geçirmeyi hedeflemektedirler.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.